Współpraca

Dla Architektów | Projektantów | Deweloperów

Wszechstronność naszej oferty gwarantuje kompleksową obsługę Klienta i zadowolenie poszukującego inspiracji projektanta. Nasz Salon podąża za najnowszymi trendami cały czas wzbogacając swoją ofertę. Nie bez znaczenia są również dla nas upodobania i gusta naszych Klientów.

W obecnej chwili w Salonie można zobaczyć szeroką kolekcję producentów drzwi, najlepszych producentów podłóg w całym spectum materiałowym, jak również posiadamy bardzo bogatą ofertę dekoracji.

Salon Professional współpracuje z biurami projektowymi, Architektami i Deasigner’ami. Zainteresowanym architektom zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy oraz dostęp do niezbędnych narzędzi (katalogów, wzorników, próbników itp.)

Staramy się dzielić naszymi doświadczeniami i wiedzą na organizowanych przez nas szkoleniach, sympozjach i spotkaniach indywidualnych, podczas których przekazujemy informacje z zakresu oferowanych przez nas produktów i technologii.

Gwarantujemy pełne wsparcie doradcze, jak również przygotowanie pełnej oferty handlowej, zgodnie z koncepcją projektu architektonicznego i preferencjami klienta.

Naszym wyróżnikiem w ofercie są wyselekcjonowane produkty, unikatowe, charakteryzujące się indywidualnym wzornictwem, wyszukane właśnie po to, by wnętrza uzyskały niepowtarzalność.

 

Nasi Partnerzy

 

System drzwi Entra to połączenie dwóch nowatorskich aspektów: idei drzwi ukrytych z możliwością stosowania niezliczonej ilości materiałów wykończeniowych. Gama wykończeń, które proponujemy w katalogu mają charakter sugestii oraz inspiracji. Jesteśmy otwarci na propozycje wykorzystania innych ciekawych materiałów do wykończenia.

 

Firma Entra jest producentem drzwi marki Asilo. Asilo to specjalny rodzaj drzwi wewnętrznych, zwanych również fornirowanymi. Fornirowane drzwi wewnętrzne są połączeniem niebanalnych rozwiązań oraz nowoczesnego designu.

 

 

CREADOOR powstał z myślą o kreowaniu nowoczesnych wnętrz. Jesteśmy firmą, która wykorzystując grafikę 3D tworzy niebanalne zabudowy, panele ścienne oraz oryginalne drewniane drzwi wewnętrzne. Dzięki Creadoor możesz w dowolny sposób dodać stylu i świeżości wnętrzom, tworząc niepowtarzalne kompozycje ścienne.

 

Wiemy, że uwielbiasz swoje drewniane podłogi i zależy Tobie na tym, aby odpowiednio o nie dbać. Bona, to ponad 90 lat doświadczenia w zakresie pielęgnacji drewnianych podłóg, dlatego też z nami masz pewność, że rozwiązania, które stosujesz, zapewnią Twoim drewnianym podłogom długowieczność.

 

Wszystkie produkty Döllken spełniają restrykcyjne wytyczne dotyczące emisji szkodliwych substancji i zapewniają bezpieczeństwo szczególnie wrażliwych grup społecznych. Dzięki temu mogą być stosowane m.in. w obiektach służby zdrowia i szkołach.

 

Producent drzwi wewnętrznych oraz elementów meblowych.

 

Wybierzcie drzwi najbardziej innowacyjnego producenta w branży, wyznaczającego trendy nowatorstwa i technologii. Nasze drewniane produkty są użytkowane przez właścicieli sieci sprzedaży stolarki drzwiowej i zewnętrznej, polecane przez instytuty badawcze, zdobią m. in. Apartamenty Papieskie w Klasztorze Wigierskim czy Ambasadę Rzeczypospolitej Polskiej w Rydze.

 

W chwili obecnej ERKADO dysponuje bogatą ofertą handlową drzwi zewnętrznych drewnianych oraz wewnętrznych płytowych w technologii STANDARD i SOFT, ramiakowych STILE oraz drzwi hybrydowych TWIN. Firma współpracuje z odbiorcami hurtowymi na terenie całego kraju oraz prowadzi sprzedaż eksportową.

 

 

Firma Quick-Step wprowadziła na rynek podłogi laminowane przed wielu laty i od tego czasu zdobyły sobie one solidną reputację dzięki ponadczasowemu pięknu, łatwości montażu i dbałości o każdy detal.

 

 

FALQUON oferuje innowacyjność oraz unikalność: wszystkie nasze powierzchnie lakierowe są utwardzane wyłącznie za pomocą elektronów, które uszlachetniają te powierzchnie.

 

 

Produkty GERDA powstają w oparciu o najnowsze technologie. Unikatowe, opatentowane rozwiązania opracowane przez zespół doskonałych inżynierów i projektantów gwarantują najwyższą jakość, bezpieczeństwo oraz niepowtarzalne wzornictwo naszych produktów.

 

Wzory paneli polecane przez najlepszych architektów i dekoratorów wnętrz.

 

 

Producent miękkich paneli ściennych 3D. Dekoracyjne panele i produkty dla biur wyróżnia wysoka jakość, bogata kolorystyka, różnorodność wzorów oraz bardzo dobre parametry pochłaniania dźwięku.

 

Stoły, hookery i meble industrialne. Znajdziesz tutaj prawdopodobnie najbardziej loftowy z rozkładanych stołów na rynku polskim. Na pewno jedyny rozkładany, z wkładką mieszczącą się wewnątrz ramy.

 

Ekskluzywne panele podłogowe na wysoki połysk!

 

 

 

To marka drzwi, które doskonale sprawdzą się w każdym mieszkaniu, domu i firmie. Dzięki innowacyjnej technologii i doświadczeniu wiodących producentów nasze drzwi charakteryzują się wysoką jakością.

 

POL-SKONE Sp. z o.o. jest producentem drzwi i okien drewnianych. Powstała w 1990 roku i przez ponad 26 lat swojej działalności stała się jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm branży stolarki budowlanej.

 

 

Wiemy, że dla każdego człowieka najważniejszy jest dom, a każdy dom zaczyna się od drzwi. Otwierają i zamykają intymny świat, w którym chcemy czuć się szczęśliwi i bezpieczni. Naszą pasją jest tworzenie takich drzwi, które z chęcią i radością będziesz otwierać, by przekraczać każdy próg w najważniejszym dla Ciebie miejscu na świecie – Twoim domu.

 

STOLPAW specjalizuje się w produkcji drzwi drewnianych. Firma należy do największych i najszybciej rozwijających zakładów branży stolarskiej w Polsce.

 

 

Kolekcja podłóg laminowanych MY FLOOR 2016/2017 łączy w sobie eleganckie wzornictwo i wygląd prawdziwego drewna z zaletami nowoczesnej podłogi laminowanej wysokiej jakości. Podłoga ta jest trwała, łatwa w utrzymaniu i wytrzymała.

 

Szwajcarska jakość, ponad 50-cio letnia tradycja i doświadczenie w produkcji płyt i wyrobów drewnopochodnych. Jesteśmy obecni w co drugim polskim domu i w ponad 75 krajach na całym świecie!

 

Korek to prawdziwy dar przyrody. Żaden inny naturalny materiał nie łączy w sobie tylu zalet: korek izoluje termicznie i akustycznie, amortyzuje uderzenia, jest elastyczny, poddaje się naciskowi, ale wraca do poprzedniej formy po jego ustaniu, jest antystatyczny, odporny na działanie wilgoci. Podłogi winylowe to szybko rozwijający się segment rynku, alternatywa dla paneli laminowanych. Nowoczesne technologie dają możliwość uzyskania w warstwie winylu doskonałego odwzorowania rysunku i struktury drewna i kamienia. Winyl jest elastyczny i odporny na ścieranie.