Panele Alloc

Panele Alloc – Poznań i okolice

W Professional dbamy przede wszystkim o jakość asortymentu jaki sprzedajemy, stąd panele z firmy Alloc musiały znaleźć się w naszej ofercie.

W naszych firmowych sklepach, staramy się mieć najnowsze ekspozycję paneli podłogowych wiodących marek. W Salonach w galerii Obornicka337 w Poznaniu i w galerii Top Meble w Komornikach, można zobaczyć min. przepiękną ekspozycję paneli Alloc. 

Salony ekspozycyjne takie jak Professional, mają znaczną przewagę nad sklepami internetowymi. Duże próbki podłóg oraz inne elementy wykończeniowe jak listwy przypodłogowe oraz dedykowane podkłady pod panele plus nasze fachowe doradztwo – to wszystko z pewnością sprawia, że zakupy w naszych sklepach są przyjemnością.  

Alloc – niezniszczalne panele podłogowe

Firma Alloc przykłada ogromną wagę do środowiska naturalnego, co odzwierciedla filozofia firmy, która stawia na ekologiczne rozwiązania. Alloc to zdecydowanie najmocniejsza podłoga na rynku. Niezwykle mocne połączenie pomiędzy panelami, że podłogi Alloc – nawet przy dużych powierzchniach (nawet 225m2) – nie wymagają użycia listew dylatacyjnych.

Panele Alloc idealnie nadają się do wnętrz o wysokim natężeniu ruchu jak restauracje, hotele, sklepy więc są chętnie wybierane przez projektantów oraz architektów. Ze względu na bardzo wysokie parametry użytkowe, panele Alloc, są idealnym rozwiązaniem dla klientów biznesowych poszukujących unikalnych wzorów. Ponadto, podłogi Alloc można montować nad standardowym ogrzewaniem podłogowym

Panele Alloc – dożywotnia gwarancja producenta

Podłogi Alloc to najwyższa jakość wykonania, połączona z właściwościami użytkowymi paneli. 

  • wysoka klasa użyteczności 33, 
  • odporność na wilgoć, 
  • klasa ścieralności AC5/AC6
  • ogniodporne
  • antystatyczne

Panele Alloc można zastosować do różnego rodzaju wnętrz. Dzięki wysokiej klasie użyteczności oraz ścieralności nadają się do pomieszczeń o dużym natężeniu ruchu. A łatwość montażu to kolejny atut. Alloc stosuje innowacyjną technologię produkcji swoich podłóg. Choćby aluminiowy zamek w panelach jest po prostu niezniszczalny, a unikalna powierzchnia wysokociśnieniowa daje klientom gwarancję, że podłoga jest odporna na zużycie, czy zapalenia. My wiemy, że to najmocniejsze podłogi na rynku. 

Idealne, trwałe panele Alloc… nie tylko na podłogę!

Luksus i elegancja połączone z precyzją wykonania dają niesamowite efekty. Alloc oferuje szereg fantastycznych dekorów nie tylko na podłogę… Panele ścienne zamiast płytek w kuchni czy łazience? Tak!  Panele ścienne z kolekcji Wall & Water to odpowiedź Alloc na rosnące zainteresowanie klientów, innymi rozwiązaniami w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności. Panel na  ścianę to i modne rozwiązanie jak i  praktyczne. Wodoodporna kolekcja Wall & Water to szyk, elegancja i praktycyzm w jednym. Szeroki wybór kolorów oraz wzorów z pewnością zachwyci niejednego klienta. Panel ścienny od Alloc nie blaknie, jest odporny na plany oraz zarysowania. Alloc świetnie wpisuje się w jakże modny loftowy styl, stąd królują szarości. Dla bardziej odważnych w ofercie Alloc są np. odcienie niebieskiego.    

Zapraszamy do naszych Salonów firmowych w Poznaniu oraz Komornikach.