Panele FAUS

Panele laminowane FAUS – Poznań i okolice

Poznaj z Professional absolutnie, unikatowe panele laminowane od Faus. Te podłogi to po prostu… majstersztyk! 

Swoje inspiracje Faus, czerpie z bogatej tradycji monarchistycznej, a ich kolekcje są naprawdę zjawiskowe. 

W naszym Salonie w galerii Obornicka337 w Poznaniu, oraz w galerii Top Meble w Komornikach, znajdziesz przepiękną ekspozycję paneli Faus. W dekorach widać, jak fascynacja swoją kulturą może zostać zaprezentowana w postaci pomysłu… na oryginalną podłogę!

Nasze firmowe salony ekspozycyjne w Poznaniu oraz Komornikach mają na celu nie tylko prezentację asortymentu. Klient widząc, dotykając produkt, z pewnością jest w stanie wizualizować sobie swój pomysł a nasz wyspecjalizowany zespół zapewnia merytoryczną pomoc w doborze produktu. 

Panele Faus – oryginalny pomysł na podłogę

Podłogi Faus to najwyższa jakość wykonania, połączona z właściwościami użytkowymi paneli. 

  • wysoka klasa użyteczności 33 
  • odporność na wilgoć 
  • klasa ścieralności AC5/AC6
  • ognioodporne
  • antystatyczne

To tylko niektóre z wielu zalet laminatu Faus

Panele laminowane FAUS można zastosować do różnego rodzaju wnętrz. Dzięki wysokiej klasie użyteczności oraz ścieralności nadają się do pomieszczeń o dużym natężeniu ruchu. 

Laminat od Faus to panele nie tylko dla klientów prywatnych. Ze względu na bardzo wysokie parametry użytkowe, panele Faus, są idealnym rozwiązaniem dla klientów biznesowych poszukujących unikalnych wzorów. Ponadto, panele Faus można montować nad standardowym ogrzewaniem podłogowym. A łatwość montażu to kolejny atut. 

Artystyczne panele laminowane FAUS

Nie sposób przejść obojętnie widząc przepiękne wzory dekorów rodem z hiszpańskich pałaców – bo taka jest właśnie kolekcja RETRO. Unikalna faktura paneli z pewnością zachwyci każdego miłośnika artystycznych wzorów.

Te unikatowe panele są idealnym odzwierciedleniem płytek ceramicznych z XVIII w. Piękne wzornictwo tej kolekcji, subtelna kolorystyka a przy tym, zachowanie najwyższej klasy użytkowej paneli, to z pewnością propozycja dla najbardziej wymagających klientów. Odwzorowanie laminatu na płytkach, łudząco przypomina podłogi z sal balowych hiszpańskich pałaców. 

Panele z kolekcji Retro idealnie ozdobią salony w klasycznym stylu, a w połączeniu z antykami nadadzą wnętrzu niesamowity wygląd. 

Kolejna kolekcja warta uwagi to ELEGANCE. Faktura podłogi, jest ukłonem producenta w stronę osób ceniących sobie naturalne wzornictwo. Panele z tej kolekcji, są wiernym odwzorowaniem prawdziwej deski. Panele Elegance są niesamowicie starannie wykonane. Piękne dekory urozmaicą wnętrze i z pewnością nadadzą pomieszczeniu hiszpańskiego, stylu. .   

Jodełka od Faus to już klasyk! W fantastycznej odsłonie kolekcji MASTERPIECES, Faus prezentuje klasyczne podłogi w jodełkę, wykonane w najnowszej technologii. Przepiękna kolekcja Masterpieces to szyk i elegancja w hiszpańskim stylu!  Wiemy doskonale, że klasyka jest zawsze w modna! Stąd, podłoga w jodełkę jest poszukiwanym produktem na rynku. 

Panele od FAUS to pomysł na podłogę, który jest skierowany dla osób ceniących sobie oryginalność i artyzm. Producent umiejętnie zamknął hiszpański styl oraz temperament w artystycznych odsłonach swoich kolekcji podłóg laminowanych.

Zapraszamy do naszych Salonów firmowych w Poznaniu oraz Komornikach.