Panele MY FLOOR

Panele My FLOOR – Poznań i okolice

Zaczynając remont własnego kąta, na pierwszym miejscu jest wybór odpowiedniej podłogi. Szukając wysokiej jakości w relatywnie dobrej cenie, nie można pominąć paneli podłogowych My Floor. 

W naszych salonach ekspozycyjnych w Poznaniu i Komornikach nasi klienci mogą obejrzeć duże próbki podłóg najlepszych producentów. W zależności od zasobności portfela klienta i oczywiście gustu, nasi specjaliści dobiorą odpowiednie produkty z naszego portfolio, w którym znajdziesz niemieckie podłogi od My Floor.

My Floor cechuje niemiecka rzetelność wykonania oraz bogata kolorystyka. Panele podłogowe My Floor łączą wyszukane, eleganckie wzornictwo, z wyglądem prawdziwego drewna a efekt końcowy naprawdę zachwyca.    

Niezwykła Trwałość MY FLOOR. 

Panele od My Floor łączą w sobie wszystkie najlepsze cechy paneli laminowanych o niepowtarzalnym drewnianym wzorze. Podłoga  w macie czy połysku? Nie ma problemu!    W ofercie producenta znajdziesz różne dekory. Podłogi My Floor idealnie pasują do wnętrz retro gdzie panel stylizowany na postarzane drewno jest nie do odróżnienia od prawdziwej deski! 

Podłogi laminowane są najczęściej wybierane do salonów, sypialni czy pokoi dziecięcych.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu? Z pewnością na parametry wybranej podłogi. Klasy użyteczności oraz ścieralności wskazują na cechy użytkowe. Ważne by zwracać uwagę na szczegóły. Podpowiadamy: dobierz podłogę min. pod kątem intensywności ruchu w pomieszczeniu. Detale tworzą całość

My Floor z powodzeniem możesz zamontować nad standardowym ogrzewaniem podłogowych a montaż na “klik” nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Producent daje 30 lat gwarancji na swoje produkty. 

My Floor to nie tylko producent paneli podłogowych. W ofercie są dostępne listwy przypodłogowe oraz klipsy montażowe. Warto wybierać dedykowane przez producentów akcesoria, aby uzyskać idealny efekt.  

Brązy od My Floor – podłoga dla odważnych

Marzysz o loftowym stylu? Masz swój pomysł na unikalne wnętrze? Stawiasz na nowoczesny design? Nie wahaj się i wyraź swój charakter… Wybierz ciemne panele laminowane! To znak rozpoznawczy My Floor. Taka podłoga idealnie wyeksponuje jasne meble oraz dodatki. Na tle czerwonej cegły, loftowych mebli czy innych modnych dodatków – brązy na podłodze, to może nieoczywiste rozwiązanie, za to jesteśmy przekonani, że efekt końcowy na pewno zachwyci! Dekory w odcieniach brązów z kolekcji My Floor urzekają swoją unikalną fakturą, wysoką jakością wykonania oraz wysokimi parametrami użytkowymi podłogi. Należy pamiętać, że ciemniejsze odcienie paneli podłogowych optycznie zmniejszają pomieszczenie, więc w tym kontentym przypadku, aby w pełni wyeksponować fakturę podłogi, zadbaj też o optymalne oświetlenie w swoim domu.

Zapraszamy do naszych salonów stacjonarnych w Poznaniu w Galerii Obornicka337 oraz w Komornikach w Galerii Top Meble aby porozmawiać z naszymi fachowcami.