Panele Nomad Flo

Panele Nomad Flo – Poznań i okolice

Przygotowanie podłoża, ułożenie podkładu pod panel, trudny montaż…?! 

Nie z Nomad Flo! 

Po prostu. Przyjdź do naszego Salonu w Poznaniu lub Komornikach, kup podłogę Nomad Flo i ciesz się trwałością i jakością paneli winylowych nawet 25 lat! 

Szukając produktów do naszych Salonów, mamy na celu prezentacje jak najszerszego asortymentu naszym klientom. Dbamy o to, aby każdy mógł kupić doskonały jakościowo produkt, zważając przy tym na budżety przewidziane na określony cel. 

W naszych Salonach w Poznaniu i Komornikach staramy się mieć i takie rozwiązania, jak choćby panele z zintegrowanym podkładem Nomad Flo. 

Jesteśmy przekonani, że z takiej opcji ucieszą się oszczędni klienci. Nie trzeba rezygnować z jakości na rzecz ceny. Wybierając panele od Nomad Flo oszczędzasz nie tylko pieniądze, przede wszystkim bezcenny czas. 

Nomad Flo – podłoga dla oszczędnych

Nie musisz rezygnować z wysokiej jakości podłogi. Podłogi od Nomad Flo to idealne rozwiązanie dla każdego klienta ceniącego sobie trwałość oraz wysoką jakość produktu za dobrą cenę.    

Atutem jest również długoletnia gwarancja producenta stąd, podłogi od Nomad Flo są chętnie wybierane przez klientów prywatnych i biznesowych. Po panele Nomad Flo sięgają też projektanci wnętrz. To świetna alternatywa dla innych podłóg winylowych, zwłaszcza w sytuacji gdzie liczy się czas i pieniądze.  

Odwiedzając nasz Salon w galerii  Obornicka337 w Poznaniu, czy w galerii Top Meble w Komornikach możesz poradzić się naszych specjalistów w kwestii doboru odpowiedniej podłogi, możliwości montażu oraz dostawy produktu. 

My też stawiamy na ekologiczne rozwiązania!

Podłogi od Nomad Flo idealnie wpisują się w ekologiczne trendy. Dębowy korek w połączeniu ze sztywnym winylem ma szereg zalet: 

  • jest wodoodporny;
  • naturalny izolator;
  • właściwości antystatyczne podłogi są cenione przez alergików; 
  • trwałe i odporne na ścieranie

Wzornictwo paneli pięknie wkomponuje się zarówno w klasycznych jak i loftowych wnętrzach. W Salonach Professional w Poznaniu i Komornikach można zobaczyć próbki oraz ekspozycję paneli podłogowych najlepszych producentów, a nasi specjaliści dobiorą odpowiedni produkt do potrzeb klienta.