Panele Quick Step

Salony Professional w grupie partnerskiej Quick-Step Diamond Store

Zobacz fantastyczną ekspozycję paneli podłogowych Quick-Step w Salonach Professional w Poznaniu i Komornikach.

Salony Professional od samego początku znajdują się pod szyldem Quick-Step Diamond Store. Od lat to wyznacznik jakości w naszej branży. My jako przedstawiciel producenta paneli podłogowych Quick-Step jesteśmy pewni jakości produktu jaki, oferujemy naszym klientom.

Doskonale wiemy, że wybór odpowiedniej podłogi jest kluczowym elementem w czasie planowania wydatków na remont. Każdy z nas chce mieć trwały i niezawodny produkt, 

W Salonach Professional w  Poznaniu znajdziesz największą ekspozycję paneli laminowanych oraz winylowych Quick-Step. 

Z pewnością wyróżnikiem paneli podłogowych Quick-Step jest niesamowita jakość produktu, atrakcyjna cena i setki dekorów do wyboru. W bogatej ofercie firmy Quick-Step znajdują się panele laminowane, panele winylowe, podłogi drewniane i niezbędne dodatki jak podkłady czy listwy. 

Panele laminowane Quick-Step

Panele laminowane Quick-Step to najchętniej wybierane podłogi przez naszych klientów. Panele z powodzeniem można zamontować w salonach, pokojach dziecięcych, prywatnych gabinetach i nie tylko. Unikalne wzornictwo laminatu, szeroki wybór kolorystyki, prosty montaż – to tylko niektóre z wielu zalet laminatu od Quick-Step. Producent niesamowicie starannie odwzorowuje piękno dębu na swoich laminatach, a dębowe panele Quick-Step są jednym z najchętniej wybieranych modeli wśród klientów. 

Laminat jest absolutnie wyjątkowy pod względem wyglądu i faktury. W zasadzie panele laminowane od Quick-Step są  nie do odróżnienia od prawdziwej deski.

Panele Quick Step na schodach

Panele na schodach? A czemu nie… Panele laminowane idealnie sprawdzają się jako element wykończeniowy,  dodając przy tym estetyk. Choćby panele z kolekcji Impressive, gdzie idealne odwzorowanie słojów drewna, nadaje schodom taki wygląd, jakby były wykonane z prawdziwego drewna. 

Panele winylowe Quick-Step

Firma Quick-Step wypuściła na rynek kolekcję Alpha Vinyl, którą również można zobaczyć w naszych Salonach w Poznaniu i Komornikach. To co z pewnością wyróżnia panele winylowe Quick-Step to wodoszczelność. Choć jeszcze w  świadomości klientów panuje przekonanie, że łazienka musi być wykończona płytkami, są i tacy którzy chętnie sięgają po panele i płytki winylowe. Właśnie ta podłoga idealnie nadaję się do wykończenia łazienek, kuchni, korytarzy… 

Jak wspomnieliśmy wcześniej. Coraz częściej klienci szukają sposobu na ładne wykończenie schodów. I tu winyl również świetnie się sprawdzi – zwłaszcza panele z kolekcji Alpha Vinyl! Bo to zdecydowanie najmocniejszy panel winylowy od Quick-Step.

  

Parametry użytkowe, jakie proponuje Quick-Step są bardzo wysokie. Panele winylowe są i odporne na plamy i na zarysowania, co więcej, są łatwe w utrzymaniu czystości, ponieważ brud nie przylega do podłogi. 

Cena paneli winylowych jak i laminatu od Quick-Step, nie jeden raz pozytywnie zaskoczyła klienta. Idealnie wykonane, o wysokich parametrach jak klasa ścieralności czy użyteczności, do tego stosunkowo łatwy montaż a co najważniejsze setki dekorów do wyboru – to wszystko sprawia, że firma Quick-Step pozostaje liderem w branży.