Panele Weninger

Panele Weninger – Poznań i okolice

Firma Weninger istnieje na rynku od 2005 r. 

Ten Polski producent paneli podłogowych z powodzeniem konkuruje z innymi firmami w tej branży. Z pewnością wysoka jakość wykonania, duży wybór parametrów, dodatków i bogata paleta kolorów sprawia że, od lat panele Weninger cieszą się bardzo dobrymi opiniami wśród naszych klientów. 

Podłogi Weninger w Salonie Professional w Poznaniu

W naszym Salonie, w 337 Obornicka Galeria Wnętrz w Poznaniu, znajdziesz największy wybór paneli podłogowych w regionie. Nasi specjaliści doskonale wiedzą, że wybór dobrej jakościowo podłogi nie jest wcale prosty. Jako profesjonaliści w swojej branży  nieprzypadkowo jesteśmy dystrybutorem marki Weninger. Te podłogi to idealne rozwiązanie dla twojego domu ale i nie tylko. 

Panele laminowane Weninger są chętnie wybierane przez właścicieli obiektów komercyjnych. Zwłaszcza, że parametry jakościowe podłóg marki Weninger są bardzo dobre. Wysoka klasa ścieralności, łatwy montaż czy długoletnia gwarancja producenta na swój produkt to tylko niektóre z zalet paneli Weninger. 

Łatwy montaż, to kolejna istotna cecha podłóg Weninger. Ważne jest to z punktu widzenia wielu naszych klientów, choćby dlatego, że są tacy. którzy chcą samodzielne zamontować swoją podłogę, oszczędzając przy okazji i czas i pieniądze. 

Ofertę Professional układamy tak, aby każdy znalazł coś dla siebie

Firma Weninger od lat trzyma najwyższy poziom jakości swoich podłóg. Ma bardzo dobre opinie na rynku branżowym, a co ważne pozostaje w zasięgu wielu klientów ze względu na stosunek jakości do ceny. 

W Salonie w Poznaniu znajduje się piękna ekspozycja paneli Weninger. 

Marka Weninger jest przykładem na to, że wysoka jakość jest możliwa, za relatywnie niską cenę.  A  panele Weninger wpisują się w średnią półkę cenową.

Oferta Weninger

Wśród wielu dekorów oferowanych przez producenta, królują naturalne odcienie dębu. Ta oferta jest skierowana dla klientów, lubujących się w stonowanych kolorach oraz stylistyce. 

Weninger to po prostu – klasyk! Wśród wielu propozycji marki, nasi klienci upodobali sobie dekory z kolekcji takich jak: De Lux Jodełka. Ta bardzo dobrej jakości podłoga jest odpowiedzią na powracającą modę; podłogi w jodełkę. Dęby od Weninger położone w jodełkę, przepięknie wyglądają zwłaszcza w salonach, gdzie jest trochę więcej przestrzeni i możemy wyeksponować piękną fakturę podłogi.

Stonowane kolorystycznie dekory Weninger jak np.: Dąb naturalny, Dąb Alicante, Dąb Baleary, z pewnością nadadzą twoim wnętrzom wręcz przytulnego charakteru. Dla ceniących sobie skandynawskie wnętrza – Weninger też ma swoją propozycje: panele Dąb Arktyczny, Dąb Pirenejski oraz Dąb Norweski wpisują się minimalistyczne projekty. A ze względu na przestrzenność stylu, można wyeksponować walory paneli. 

Panele laminowane Weninger są bardzo starannie wykonane. Zastosowane najnowsze technologie produkcji sprawiają, że panele laminowane Weninger wyglądają bardzo naturalne pod względem faktury. Podłogi od Weninger są tak dobrze odwzorowane, że laminat jest nie do odróżnienia od prawdziwej deski.

Zobacz wszystkie dekory z kolekcji i wybierz coś dla siebie.