Panele Wicanders

Panele Wicanders – Poznań i okolice

Klienci ceniący sobie ekologiczne produkty, chętnie sięgają po panele korkowe firmy Wicanders.

Ekologia jest zawsze w modzie! Forma Wicanders pozyskuje korka na swoich plantacjach i odbywa się to w 100% ekologiczny sposób. To niewątpliwie najbardziej naturalna podłoga w branży. W kolekcji Wicanders zdecydowanie dominuje zrównoważona kolorystyka. Mamy więc do wyboru odcienie brązów, szarości i beżu.

W naszych Salonach chcemy, aby klient miał zawsze najlepszy wybór. Stąd szeroki wachlarz produktów. Staramy się też, by mieć to, czego inni nie mają. 

Właściwości podłogi korkowej Wicanders

Podłogi Wicanders cechuje niezwykła trwałość na uszkodzenia. A wysoka jakość wykonania oraz naturalne kolory znajdują swoich zagorzałych zwolenników wśród naszych klientów. Właściwości naturalne podłogi korkowej to: antystatyczność, wodoodporność czy właściwości akustyczne. 

Panele korkowe to produkt niezwykle uniwersalny. Możemy je montować na podłodze jak i  na ścianie, a specjalne kleje przygotowane dla tego typu produktu, pozwalają w prosty sposób ułożyć panele na wybranej powierzchni. 

Właściwości akustyczne i antystatyczne korka to pożądane cechy zwłaszcza w pokojach dziecięcych, co ważne antystatyczność powoduje, że kurz nie przywiera do powierzchni podłogi, więc w pomieszczeniu jest mniej zdecydowanie alergenów. 

Ekspozycja Wicanders w naszych Salonach w Poznaniu i Komornikach

Podłogi korkowe Wicanders można zobaczyć w naszych Salonach ekspozycyjnych w Poznaniu oraz Komornikach. Ci, którzy zdecydowali się na zakup  tej podłogi, wystawiają jej najwyższe noty jeśli chodzi o właściwości użytkowe. 

Klienci zdecydowani na podłogę korkową nie tylko cenią sobie walory estetyczne. Przede wszystkim, korek to idealny izolator. Ponadto, położenie podłogi korkowej nie wymaga zakupu dodatkowego podkładu pod panel, a to dzięki, zastosowanej technologii. Naturalne właściwości korka, sprawiają, że podłoga Wicanders jest przyjemna w dotyku, a co najważniejsze jest cicha i elastyczna.

W naszych Salonach, ekspozycję paneli zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Stąd i w Poznaniu i w Komornikach dbamy, by zawsze mieć najbardziej aktualną ofertę na rynku.

Nasi specjaliści niezmiennie od lat, doradzają oryginalne rozwiązania dla twojego domu. Zawsze mając na uwadze zaplanowane budżety przeznaczone na określony cel, więc Wicanders i ich panel korkowy, idealnie wpisują się w nasze portfolio.

  

Panele Wicanders to ekologia zamknięta w pięknym wykonaniu paneli podłogowych oraz ściennych. Wybór paneli korkowych do domu jest oszczędnością samą w sobie. Długoletnia gwarancja producenta, ładna kolorystyka, atrakcyjna cena, wysokie właściwości użytkowe i banalnie prosty montaż – Wicanders to wybór dla miłośników ekologicznych rozwiązań, jak i dla oszczędnych. 

Koniecznie odwiedź nasze Salony w Poznaniu i Komornikach i zobacz wszystkie nasze propozycje paneli podłogowych. Po prostu sprawdź nas! Atrakcyjne ceny, korzystne rabaty, najlepsze promocje w Poznaniu i fachową pomoc naszych sprzedawców w wyborze najbardziej optymalnego rozwiązania do twojego domu.