Drzwi CAL

Drzwi CAL – Poznań i okolice

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć drzwi CAL – produktów jednej z najszerzej docenianych polskich firm, także na rynku zagranicznym. Lata działalności sprawiły, że producent ten doskonale rozeznaje się w potrzebach Klientów, zarówno jeśli chodzi o jakość, design, jak i innowacyjne systemy, które firma ta nieustannie dopracowuje. Doceniając wyjątkowość tych systemów, włączyliśmy je do swojego asortymentu. Dlatego, jeśli interesują Państwa drzwi nowoczesne lub klasyczne, solidne i wykonane z dbałością o najmniejsze detale – zachęcamy do sprawdzenia katalogu Professional, gdzie dostępne są drzwi CAL.

Drzwi CAL – polska marka z tradycjami

Historia firmy sięga połowy lat 80. XX wieku. Od samego początku najważniejszym wyznacznikiem dla tego producenta była najwyższa jakość produktu. Między innymi z tego powodu zbudował swoją pozycję jako marki pewnej i godnej zaufania. Dzięki temu drzwi CAL dostępne są nie tylko w Polsce, ale i w Kanadzie, Estonii i w Niemczech.

Choć przez wiele lat główną specjalnością firmy były drzwi wejściowe, to ma ona również bogate portfolio drzwi wewnętrznych. Wśród nich można znaleźć modele zachowane w najróżniejszych stylach – od klasycznego, przez loftowe po nowoczesne. Bogaty wybór wzornictwa sprawia, że doskonale spisują się one też we wnętrzach zachowanych w klimacie glamour oraz minimalistycznych. Wśród drzwi CAL są także liczne propozycje dla miłośników klimatu skandynawskiego.

Warto wskazać, że produkty tej marki wykonane są z wysokiej jakości drewna, w tym m.in. dębu. Stąd m.in. ich przewodnie hasło – Drzwi prawdziwe. Wykonane z dbałością o każdy detal, zachwycają wieloletnią trwałością i swoją ponadczasową elegancją. Wśród drzwi CAL nie brak propozycji przeznaczonych m.in. do sypialni, salonów i łazienek. Należy dodać, że firma proponuje zarówno rozwierane systemy drzwiowe, jak i przesuwne.

Mamy wszystko, co niezbędne do montażu drzwi CAL

Decydując się na ofertę przygotowaną przez sklep Professional, masz gwarancję, że sięgasz po kompleksowe rozwiązania. W katalogu mamy drzwi CAL z ościeżnicami, jak i wszystkimi innymi elementami, niezbędnymi do ich prawidłowego montażu. Co więcej – zajmujemy się nie tylko ich dystrybucją. Jako doświadczeni specjaliści gwarantujemy dostawę oraz profesjonalną instalację u Klienta. Dzięki temu zyskujecie Państwo pewność, że zostaną one odpowiednio zamontowane, by bez zarzutu spełniały swoje funkcje, a jednocześnie – idealnie prezentowały się w danym wnętrzu.

Prosta konfiguracja drzwi CAL dzięki kreatorowi

Jeśli macie Państwo wątpliwości co do tego, jakie drzwi CAL są najlepiej dopasowane do określonych oczekiwań – zachęcamy do odwiedzenia jednego z naszych salonów, mieszących się w Komornikach i w Poznaniu albo do skorzystania z kreatora, dostępnego na stronie. To świetne rozwiązanie, pozwalające określić każdy najistotniejszy parametr, począwszy od modelu, przez wymiary po wykończenie. W ten sposób można łatwo spersonalizować drzwi i odrzwia do konkretnych potrzeb. Jednocześnie, korzystając z prezentowanego konfiguratora, otrzymujecie Państwo informację o orientacyjnej cenie wybranego produktu.

Drzwi CAL – nie tylko sprzedaż

Zapraszamy już teraz do skorzystania z oferty przygotowanej przez sklep Professional. Drzwi CAL to doskonały wybór dla osób, które stawiają na ponadczasowe wzornictwo i trwałość, rozwiązania godzące nowoczesne systemy z tradycyjnymi materiałami, takimi jak drewno. W przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących drzwi CAL – zachęcamy do kontaktu albo odwiedzenia salonu w Poznaniu lub Komornikach.