Współpraca

Dla Architektów | Projektantów | Deweloperów

ASILO LINATE 1 DĄB MOSCATO

Wszechstronność naszej oferty gwarantuje kompleksową obsługę Klienta i zadowolenie poszukującego inspiracji projektanta. Nasz Salon podąża za najnowszymi trendami cały czas wzbogacając swoją ofertę. Nie bez znaczenia są również dla nas upodobania i gusta naszych Klientów.

W obecnej chwili w Salonie można zobaczyć szeroką kolekcję producentów drzwi, najlepszych producentów podłóg w całym spectum materiałowym, jak również posiadamy bardzo bogatą ofertę dekoracji.

Salon Professional współpracuje z biurami projektowymi, Architektami i Deasigner’ami. Zainteresowanym architektom zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy oraz dostęp do niezbędnych narzędzi (katalogów, wzorników, próbników itp.)

Staramy się dzielić naszymi doświadczeniami i wiedzą na organizowanych przez nas szkoleniach, sympozjach i spotkaniach indywidualnych, podczas których przekazujemy informacje z zakresu oferowanych przez nas produktów i technologii.

Gwarantujemy pełne wsparcie doradcze, jak również przygotowanie pełnej oferty handlowej, zgodnie z koncepcją projektu architektonicznego i preferencjami klienta.

Naszym wyróżnikiem w ofercie są wyselekcjonowane produkty, unikatowe, charakteryzujące się indywidualnym wzornictwem, wyszukane właśnie po to, by wnętrza uzyskały niepowtarzalność.

 

Nasi Partnerzy

 

System drzwi Entra to połączenie dwóch nowatorskich aspektów: idei drzwi ukrytych z możliwością stosowania niezliczonej ilości materiałów wykończeniowych. Gama wykończeń, które proponujemy w katalogu mają charakter sugestii oraz inspiracji. Jesteśmy otwarci na propozycje wykorzystania innych ciekawych materiałów do wykończenia.

 

Producent drzwi wewnętrznych ASILO – firma ENTRA istnieje na polskim rynku od ponad 30 lat. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i innowacyjnym podejściu do produktu jest cenionym przedsiębiorstwem na krajowym rynku wnętrzarskim. Firma ENTRA jest właścicielem trzech linii produktowych: ASILO, ENTRA oraz drzwi wejściowych GRADARA. Drzwi ASILO to wysokiej jakości drzwi wewnętrzne, wykonane w systemie bez przylgowym. Wprowadzają do wnętrz swoisty minimalizm i design. Solidna konstrukcja skrzydła gwarantuje trwałość i wytrzymałość oraz doskonałą izolację akustyczną, dzięki zastosowaniu płyty porowatej. Drzwi mogą być wykończone okleiną fornirowaną co pozwala zarówno wzrokiem jak i dotykiem poczuć siłę i bliskość natury. Oprócz fornirów drzwi ASILO wykończone są lakierem, który uznany jest jako jeden z ładniejszych na rynku, doceniany przez projektantów wnętrz Drzwi ASILO w standardzie wyposażone są w zamek magnetyczny zapewniający komfortowe, bezszelestne zamykanie. Zobacz więcej na stronie http://www.asilo.pl
DRZWI UKRYTE. DYSKRETNA REWOLUCJA.
Drzwi ukryte, czyli takie, które licują się ze ścianą nie posiadając widocznej ościeżnicy. Nadają minimalistyczny charakter projektowanej przestrzeni uwydatniając pozostałe elementy wnętrza.
W zależności od koncepcji projektanta drzwi ukryte ASILO prowadzą do wszystkich pomieszczeń lub stanowią dodatek jako np. drzwi do garderoby. Każdy model drzwi ASILO może być zamontowany na ościeżnicy ukrytej. Zobacz jak mogą wyglądać drzwi w Twoim domu na http://www.asilo.pl
Ościeżnica ukryta stosowana w drzwiach ASILO kotwiona jest w ścianę tak, by stała się jej integralną częścią. Ponieważ została certyfikowana w IV kl. odporności mechanicznej może być montowana w przestrzeni publicznej. Rozwiązanie można stosować do ścian gipsowo-kartonowych jak i murowanych o grubości do 52 cm.Konstrukcja drzwi ASILO zamknięta jest w płaszczu z płyty MDF o grubości 6mm oraz dwóch par blach przeciwprężnych, które zapewniają stabilność i sztywność drzwi. Dzięki zastosowaniu płyty porowatej drzwi ASILO mają doskonałe parametry izolacji dźwięku, zwiększające komfort domowników.
Źródło. Materiał udostępniony przez firmę ENTRA producenta drzwi ASILO
DRZWI PEŁNE. PIĘKNO TKWI W PROSTOCIE.
Drzwi pełne ASILO, to jedne z najbardziej popularnych drzwi na rynku. Swoją stylistyka pasują zarówno do klasycznych pomieszczeń jak i tych stylizowanych na lata 50te. Lakierowane na bardzo popularny biały kolor idealnie wpasują się do wnętrz, w których króluje minimalizm i nowoczesność. Drzwi pełne mogą być przyozdobione listwami aluminiowymi np. drzwi AOSTA, czy też bulajem w drzwiach LINATE 1 oraz MARCONI 1. Z kolei drzwi pełne LINATE 0 na ościeżnicy ukrytej stają się drzwiami DIY, gdzie klient własnoręcznie może je pomalować farbą ścienną lub nałożyć cienki tynk strukturalny. Zobacz więcej na http://www.asilo.pl
Źródło. Materiał udostępniony przez firmę ENTRA producenta drzwi ASILO
DRZWI RAMIAKOWE. ELEGANCKIE I PRAKTYCZNE.
Drzwi ramiakowe ASILO to różne wzory w oparciu o zastosowanie szkieł i płycin. Wizualnie drzwi te zamknięte są w ramie, co daje możliwość doboru różnych, lecz podobnych do siebie drzwi do pomieszczeń. Szkło, które wypełnia drzwi ramiakowe ASILO to szkło bezpieczne, które ma grubość 8mm i stanowi jeden z ważniejszych czynników wpływających na wartość drzwi. Zwiększa poziom izolacji dźwięku, nadaje stabilność skrzydła drzwiowego oraz pozostaje obustronnie gładkie. Daje również możliwość zwiększenia lub zmniejszenia natężenia światła w pomieszczeniach.
W ofercie drzwi ASILO dostępne jest szkło mleczne, przeźroczyste lub czarne co daje duże możliwości aranżacji i doboru wymarzonych drzwi. Jeden z najbardziej popularnych ramiakowych modeli drzwi ASILO to COLOMBO. Oprócz estetycznych płycin i szkła można do niego dołożyć lustro lub tablicę kredową. Zobacz więcej na http://www.asilo.pl
Źródło. Materiał udostępniony przez firmę ENTRA producenta drzwi ASILO
DRZWI PERTINI. NOWOCZESNA KLASYKA.
pertini-6_sniezna-biel
Seria drzwi ASILO Pertini to nowatorskie rozwiązania nadające pomieszczeniom klasę i świeżość. Poprzez usuniecie dolnych i górnych ramiaków drzwi wyglądają na wydłużone, co również optycznie pogłębia przestrzeń. Równie ciekawie jak w mieszkaniach prezentują się w biurach przy zastosowaniu szkła przeźroczystego hartowanego dla drzwi Pertini 1, czy Pertini 6 przez zastosowanie szkła czarnego. Drzwi Pertini to zdecydowanie rozwiązania dla tych, którzy lubią wykwintny design. Zobacz więcej na http://www.asilo.pl
Źródło. Materiał udostępniony przez firmę ENTRA producenta drzwi ASILO
CREADOOR powstał z myślą o kreowaniu nowoczesnych wnętrz. Jesteśmy firmą, która wykorzystując grafikę 3D tworzy niebanalne zabudowy, panele ścienne oraz oryginalne drewniane drzwi wewnętrzne. Dzięki Creadoor możesz w dowolny sposób dodać stylu i świeżości wnętrzom, tworząc niepowtarzalne kompozycje ścienne.

 

Wiemy, że uwielbiasz swoje drewniane podłogi i zależy Tobie na tym, aby odpowiednio o nie dbać. Bona, to ponad 90 lat doświadczenia w zakresie pielęgnacji drewnianych podłóg, dlatego też z nami masz pewność, że rozwiązania, które stosujesz, zapewnią Twoim drewnianym podłogom długowieczność.

 

Wszystkie produkty Döllken spełniają restrykcyjne wytyczne dotyczące emisji szkodliwych substancji i zapewniają bezpieczeństwo szczególnie wrażliwych grup społecznych. Dzięki temu mogą być stosowane m.in. w obiektach służby zdrowia i szkołach.

 

Producent drzwi wewnętrznych oraz elementów meblowych.

 

Wybierzcie drzwi najbardziej innowacyjnego producenta w branży, wyznaczającego trendy nowatorstwa i technologii. Nasze drewniane produkty są użytkowane przez właścicieli sieci sprzedaży stolarki drzwiowej i zewnętrznej, polecane przez instytuty badawcze, zdobią m. in. Apartamenty Papieskie w Klasztorze Wigierskim czy Ambasadę Rzeczypospolitej Polskiej w Rydze.

 

W chwili obecnej ERKADO dysponuje bogatą ofertą handlową drzwi zewnętrznych drewnianych oraz wewnętrznych płytowych w technologii STANDARD i SOFT, ramiakowych STILE oraz drzwi hybrydowych TWIN. Firma współpracuje z odbiorcami hurtowymi na terenie całego kraju oraz prowadzi sprzedaż eksportową.

 

 

Firma Quick-Step wprowadziła na rynek podłogi laminowane przed wielu laty i od tego czasu zdobyły sobie one solidną reputację dzięki ponadczasowemu pięknu, łatwości montażu i dbałości o każdy detal.

 

 

FALQUON oferuje innowacyjność oraz unikalność: wszystkie nasze powierzchnie lakierowe są utwardzane wyłącznie za pomocą elektronów, które uszlachetniają te powierzchnie.

 

 

Produkty GERDA powstają w oparciu o najnowsze technologie. Unikatowe, opatentowane rozwiązania opracowane przez zespół doskonałych inżynierów i projektantów gwarantują najwyższą jakość, bezpieczeństwo oraz niepowtarzalne wzornictwo naszych produktów.

 

Wzory paneli polecane przez najlepszych architektów i dekoratorów wnętrz.

 

 

Producent miękkich paneli ściennych 3D. Dekoracyjne panele i produkty dla biur wyróżnia wysoka jakość, bogata kolorystyka, różnorodność wzorów oraz bardzo dobre parametry pochłaniania dźwięku.

 

Stoły, hookery i meble industrialne. Znajdziesz tutaj prawdopodobnie najbardziej loftowy z rozkładanych stołów na rynku polskim. Na pewno jedyny rozkładany, z wkładką mieszczącą się wewnątrz ramy.

 

Ekskluzywne panele podłogowe na wysoki połysk!

 

 

 

To marka drzwi, które doskonale sprawdzą się w każdym mieszkaniu, domu i firmie. Dzięki innowacyjnej technologii i doświadczeniu wiodących producentów nasze drzwi charakteryzują się wysoką jakością.

 

POL-SKONE Sp. z o.o. jest producentem drzwi i okien drewnianych. Powstała w 1990 roku i przez ponad 26 lat swojej działalności stała się jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm branży stolarki budowlanej.

 

 

Wiemy, że dla każdego człowieka najważniejszy jest dom, a każdy dom zaczyna się od drzwi. Otwierają i zamykają intymny świat, w którym chcemy czuć się szczęśliwi i bezpieczni. Naszą pasją jest tworzenie takich drzwi, które z chęcią i radością będziesz otwierać, by przekraczać każdy próg w najważniejszym dla Ciebie miejscu na świecie – Twoim domu.

 

STOLPAW specjalizuje się w produkcji drzwi drewnianych. Firma należy do największych i najszybciej rozwijających zakładów branży stolarskiej w Polsce.

 

 

Kolekcja podłóg laminowanych MY FLOOR 2016/2017 łączy w sobie eleganckie wzornictwo i wygląd prawdziwego drewna z zaletami nowoczesnej podłogi laminowanej wysokiej jakości. Podłoga ta jest trwała, łatwa w utrzymaniu i wytrzymała.

 

Szwajcarska jakość, ponad 50-cio letnia tradycja i doświadczenie w produkcji płyt i wyrobów drewnopochodnych. Jesteśmy obecni w co drugim polskim domu i w ponad 75 krajach na całym świecie!

 

Korek to prawdziwy dar przyrody. Żaden inny naturalny materiał nie łączy w sobie tylu zalet: korek izoluje termicznie i akustycznie, amortyzuje uderzenia, jest elastyczny, poddaje się naciskowi, ale wraca do poprzedniej formy po jego ustaniu, jest antystatyczny, odporny na działanie wilgoci. Podłogi winylowe to szybko rozwijający się segment rynku, alternatywa dla paneli laminowanych. Nowoczesne technologie dają możliwość uzyskania w warstwie winylu doskonałego odwzorowania rysunku i struktury drewna i kamienia. Winyl jest elastyczny i odporny na ścieranie.