Drzwi DRE

Drzwi DRE – Poznań i okolice

W naszej szerokiej ofercie produktów do wykończenia wnętrz, rzecz jasna znajdują się drzwi najlepszych producentów. Wśród innych marek oferowanych przez nas, na szczególną uwagę zasługuje producent drzwi wewnętrznych oraz wewnątrzklatkowych – DRE. 30 lat doświadczenia sprawia, że firma DRE jest wiodącym producentem na polskim rynku, a ich marka jest rozpoznawalna nie tylko u nas. DRE oferuje przede wszystkim niesamowite wykonanie swoich produktów. Mnogość kolorów, wzorów oraz nowoczesnych rozwiązań od DRE zachwyca od lat, dlatego postaw na drzwi DRE.

Oferta drzwi DRE 

Producent drzwi DRE oferuje szeroką gamę produktów. Drzwi wewnętrzne tj.: płytowe, przesuwne, ramowe, składane, szklane, techniczne, modne ostatnio drzwi ukryte, oraz drzwi wewnątrzklatkowe. Bogata oferta producenta drzwi DRE ma w swoim portfolio liczne rodzaje wykończeń drzwi tj.: połysk lub mat i te bardziej wyszukane jak szklane, malowane czy 3D. Rodzajów wykończeń jest naprawdę wiele więc jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś dla siebie. Oczywiście wygląd drzwi to kwestia gustu. W ofercie znajdziemy takie rozwiązania jak: drzwi przylgowe, bezprzylgowe oraz z odwróconą przylgą. Od lat nie słabnie też zainteresowanie drzwiami szklanymi. Producent Drzwi DRE również oferuje takie rozwiązanie. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą DRE. Na pewno wybierzesz coś dla siebie. Odwiedź nas Salon w Poznaniu lub Komornikach i zapytaj naszych sprzedawców o radę.          

Autorska linia drzwi DRE Supreme by Krzysztof Miruć

W naszym salonie w Poznaniu można obejrzeć autorską linię drzwi DRE Supreme projektu znanego architekta Krzysztofa Mirucia. Linia Supreme to absolutnie wyjątkowa kolekcja drzwi DRE. zaprojektowana tak, by zaspokoić najwybredniejsze gusta. 

Kolekcja Supreme to solidność wykonania DRE połączona z pomysłem Pana Mirucia. Efekt końcowy naprawdę zachwyca. 

Dziś drzwi nie są tylko funkcjonalną częścią każdego wnętrza, ale stanowią ważny element dekoracyjny. Liczy się estetyka, solidność wykonania i dobry gust.

W kolekcji drzwi DRE Supreme mamy do wyboru aż cztery style:

  • Kolekcja CITY to proste nowoczesne skrzydła płytowe. Wyróżniający element to linearne dekory w dwóch wersjach: horyzontalnej lub wertykalnej; w zależności od upodobania. W tej kolekcji DRE oferuje wersje z ciemnym szkłem, oraz intarsje w złocie, miedzi, stali, czerni i bieli.  
  • Kolekcja HAMPTON to klasyka w nowoczesnym wydaniu. Ramowe frezowane drzwi o uniwersalnym charakterze, z pewnością znajdą swoich fanów wśród osób ceniących klasyczne rozwiązania. 
  • Kolekcja SOHO to odpowiedź DRE na ponadczasowy loftowy styl. Płytowe skrzydła ze szkłem, wykończone geometrycznymi podziałami. Tu producent drzwi DRE daje kilka opcji tego modelu. 
  • Kolekcja SOL to fantazja projektanta zamknięta w geometrycznych wzorach na białych drzwiach.  

Zapraszamy do naszego Salonu ekspozycyjnego w Poznaniu by osobiście zobaczyć efekt współpracy Krzysztofa Mirucia z firmą DRE.